(532) 421 62 77

SMS Explorer. Net  v1.1

çelebi

Smsexplorer.NET v1.1 Microsoft'un geliştirdiği .NET Framework 2.0 altyapı kullanılarak hazırlanmış masaüstü toplu SMS gönderim aracıdır.Bireysel ve Kurumsal SMS gönderim ihtiyacınızın profesyonel anlamda karşılanılması amaçlanmıştır.Smsexplorer.NET v1.1


Smsexplorer.NET v1.1 Setup'ı İndir

Smsexplorer.NET v1.1 ZIP'i İndir

Test hesabımızı kullanarak SMS sistemlerimizi deneyiniz. Smsexplorer.NET v1.1 ÜCRETSİZDİR!

Kullanıcı adı: test

Şifre: test
Telefon defteri ve guruplar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kayıtları tüm kişiler listesinde dilediğiniz alanlarıyla görüntüleyebilirsiniz. Kayıtlı alanları kullanarak SMS metinleri oluşturabilir ve bu metinlerle kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilirsininiz.


Örnek: Sayın Taner SERHATOGLU bizim için değerlisiniz lütfen emniyet kemerinizi takınız.


Smsexplorer.NET v1.1 kullandığınız ticari yazılımların veritabanı dosyalarına erişir, burada kayıtlı olan müşteri , bakiye , fatura vb. bilgileri alıp , her müşterinin kendisine ait bakiye vb. bilgisini SMS olarak gönderebilir. Bu gönderileri aylık , üç aylık , altı aylık ve yıllık periyotlarla otomatik olarak yapabilir.


Örnek: Sayın Taner SERHATOGLU Nezdim izdeki cari hesabiniz 15,80 YTL borç bakiyesi göstermektedir ödeme için gereğini rica ederiz.


Smsexplorer.NET v1.1 çok hızlı ve etkili raporlama yeteneğine sahiptir. Gönderdiğiniz SMS leri , ister gönderim bazında ister iki tarih arasında raporlayabilirsiniz.
Smsexplorer.NET v1.1 ÖZELLİKLERİ

  • Kişiselleştirilmiş SMS gönderebilme
  • Yüksek hacimli veri işleyebilme
  • Adres defteri ve Gruplama
  • Raporlama
  • Özel tarih hatırlatma.
  • Ücretsiz